Ви є тут

Костянтин Рибачковський

Адвокат
Керуючий партнер АО "Столичний адвокат"

Членство: член Спілки адвокатів України, Асоціації адвокатів України, учасник Форуму Партнерів Асоціації правників України, член Кваліфікаційної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Народився 4 листопада 1974 року у м. Києві.

Має дві вищі освіти (юридичну та технічну). Закінчив Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка (юридичний факультет). Пройшов програму підвищення кваліфікації "Управління юридичною фірмою” в Lincoln Law School of San Jose у Каліфорнії, США. На даний час являється здобувачем наукового ступеня "кандидат юридичних наук".
Загальний стаж роботи – понад 20 років.

Автор низки книг, статей і коментарів у ділових виданнях "Бізнес", "Контракти", "Кореспондент", "Юридическая практика", "Право України", "Известия (в Украине)", "Український адвокат", "Building" тощо, доповідач на спеціалізованих юридичних семінарах і конференціях для керівників, бухгалтерів та юристів з питань безпеки бізнесу, захисту прав підприємств, автор низки розробок у сфері правової безпеки юридичних та фізичних осіб в Україні.

Обіймав посади юриста, юридичного радника підприємства, адвоката. У 2003 році заснував та очолив Юридичну фірму "СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ". У 2005 році заснував з партнером Адвокатське об`єднання "СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ", в якому Костянтин Рибачковський став одним з керуючих партнерів.

У 2007 році займав посаду директора з питань роботи з борговими зобов'язаннями та члена Ради директорів ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України", одного з найбільших підприємств України.

Неодноразово виступав у комітетах Верховної Ради України з законодавчими ініціативами у сфері юридичного захисту бізнесу, забезпечення недоторканності особистості, вдосконалення кримінального процесу, регулювання нафтогазового комплексу України тощо. Представляв інтереси Міністерства палива та енергетики, а також НАК "Нафтогаз України" у відповідних комітетах Верховної Ради України та ін.

В 2010 році Спілка адвокатів України нагородила Костянтина Рибачковського дипломом за вагомий внесок у захист прав та свобод людини і громадянина, здобутки у професійній і громадській діяльності.

В 2011 році Київська міська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури визнала Костянтина Рибачковського кращим керівником об'єднання, а також, нагородила його відзнакою "За сприяння розвитку професії".

У 2012 році Костянтин Рибачковський став фіналістом "Юридичної премії" в категорії "Кращий адвокат в кримінальних справах".

У 2012 році адвокат Костянтин Рибачковський увійшов до числа провідних українських фахівців у сфері кримінального права згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2012.

У 2013 році Костянтин Рибачковський був відзначений Подякою Асоціації адвокатів України за активну адвокатську діяльність, високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток Асоціації адвокатів України.

Спеціалізація: захист в кримінальних справах, корпоративне, господарське та податкове право.

Адвокат має в своєму активі успішно завершені судові справи по захисту інтересів як підприємств, так і фізичних осіб.

статті та публікації адвоката >>