Ви є тут

Про фірму

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" спеціалізується на юридичному супроводі господарської діяльності підприємств та фізичних осіб, які працюють на території України. Ми обслуговуємо державні й приватні промислові підприємства, компанії нафтогазового комплексу, енергетики, сфери будівництва, торгівлі, медицини та інших галузей економіки.

Наша команда складається з досвідчених адвокатів і юристів, що спеціалізуються в галузях господарського, податкового, корпоративного, кримінального, митного та цивільного права, ята володіють високими професійними навичками й здатні вести справи будь-якого рівня складності.

Більш ніж десятирічний практичний досвід і власні напрацювання в різних сферах правових відносин дозволяють нам надавати якісні юридичні послуги та здійснювати ефективну підтримку господарської діяльності клієнтів.

Наша фірма входить до числа провідних юридичних компаній згідно з результатами дослідження "50 провідних юридичних фірм України 2012 року". Крім визнання експертами юридичного ринку ми високо цінуємо визнання та лояльність наших клієнтів, більшість яких користуються послугами нашої фірми на протязі багатьох років, практично з моменту її заснування, рекомендують нас своїм колегам і партнерам, що є кращим показником й свідченням професіоналізму та надійності нашої фірми.

Ключова відмінність АО "Столичний адвокат" від інших юридичних компаній полягає в тому, що ми є офіційно зареєстрованим адвокатським об'єднанням. Це дає нам більше можливостей в процесі правового захисту клієнтів, завдяки законодавчо закріпленим гарантіям та правам, які в Україні надаються виключно адвокатам та адвокатським об'єднанням.