Ви є тут

Відновлено слідство за фактом рейдерського захоплення ресторану «Пролетарская пивная «У СТАНКА».

12.10.2015
 Пример изображения

У зв’язку з бездіяльністю правоохоронних органів та небажанням здійснювати досудове розслідування за фактом рейдерського захоплення ресторану «Пролетарская пивная «У СТАНКА» адвокатам довелося ініціювати 4 окремих кримінальних провадження.

Вказані кримінальні провадження без належного розгляду були безпідставно та незаконно закриті недобросовісним слідчим. За скаргою адвоката вказані незаконні постанови слідчого були скасовані прокуратурою та Шевченківським судом м. Києва, слідчого відсторонено від виконання обов’язків.


В результаті активних дій адвокатів нашої адвокатської фірми розслідування в справі було відновлено. Робимо все можливе, щоб злочинцям-рейдерам не вдалося уникнути законної відповідальності та відшкодування шкоди усім потерпілим від злочину.

Нагадуємо, раніше колишнім бізнес-партнером нашого клієнта було здійснено рейдерське захоплення ресторану «ПРОЛЕТАРСКАЯ ПИВНАЯ «У СТАНКА».

Після викриття та розголосу вказаного факту майно ресторану рейдерами було вивезено та розкрадено, дизайнерські елементи декору ресторану були частково пошкоджені та частково знищені, внаслідок чого ресторан, який був улюбленим місцем відпочинку для багатьох киян та гостей міста, довелося закрити.