Ви є тут

Операції з нерухомістю на тимчасово окупованих територіях

19.10.2015
 Пример изображения

До Адвокатського об’єднання «Столичний адвокат» звернувся клієнт з приводу підготовки алгоритму дій щодо продажу нерухомого майна, що розташоване на тимчасово окупованій території – Автономна Республіка Крим, а саме в центрі міста Ялта.


Нашим юристом, Дудко Оленою Віталіївною, надана правова оцінка особливостей укладання договорів відчуження майна на тимчасово окупованих територіях та набуття прав власності громадянином РФ. З урахуванням вимог закону «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України», а також проблематику внесення змін до «Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», а також реєстрацію права власності набувача нерухомого майна в федеральній службі державного реєстру кадастру і картографії, яка являє собою аналог українського реєстру права власності.

Сьогодні питання нерухомості на окупованих територіях є дуже болючим і актуальним для громадян України, ми детально розібралися в даному питанні і готові надавати Вам необхідну правову допомогу. Просимо колег також ділитися досвідом у правовому врегулюванні питань, пов’язаних з окупацією частини території України.