Ви є тут

Обшук в офісі Клієнта: правова оцінка та адвокатський захист

05.10.2015
 Пример изображения

5 жовтня слідчі Генеральної прокуратури і Головного слідчого управління МВС України проводили обшук офісу нашого клієнта. Адвокат і керуючий партнер Костянтин Рибачковський виїхав туди з самого ранку. І він, і близько двох десятків співробітників клієнта, мирних інженерів, більше десяти годин перебували в заблокованому правоохоронцями офісі клієнта. «Зелені чоловічки» з автоматами і нашивками МВС нікого не випускали з офісу. Не панькалися слідчі прокуратури і МВС як з людьми, так і з замками і сейфами. Було зламано три сейфа і кілька дверей, вилучені комп'ютери і документи підприємства-клієнта. Частину вилучених слідчими органами документів ми плануємо повернути клієнту через суд в найближчі три дні.


Хочеться також відзначити, як дивно законодавець розпорядився в новому КПК щодо вилучення документів. При вилученні документів у результаті ознайомлення з документами - копії вилучених документів підприємству залишаються (ч. 4 ст. 165 КПК), а копії документів, вилучених у підприємства в результаті обшуку, слідчий залишати вже не зобов'язаний (ст. 236 КПК).

Зараз наші юристи готують оскарження.

За результатами двох останніх обшуків можемо порадити тільки одне: укладайте договори з адвокатами заздалегідь, - це допоможе надати вам оперативну правову допомогу.