Ви є тут

АО "Столичний адвокат" входить до ТОП-30 Кращих юридичних компаній України в сфері нерухомості

09.07.2013

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" входить до ТОП-30 Кращих юридичних компаній України в сфері нерухомості згідно з результатами дослідження "Рейтинг юридичних компаній – 2013" проведеного всеукраїнським рейтинговим виданням "ГVардія".

Як зазначає видання "рейтинг націлений на отримання об'єктивної і незалежної оцінки вподобань юридичних компаній України вітчизняним бізнесом". До нього увійшли юридичні фірми, що отримали результативні оцінки компаній – користувачів юридичних послуг та експертів. У рамках анкетування компаній – користувачів юридичних послуг проводилося опитування, якими саме критеріями вони керуються при виборі юридичної фірми. До основних критеріїв корпоративний сектор відніс репутацію, рекомендації колег і партнерів по бізнесу, а також спеціалізацію, досвід й професіоналізм юрфірми.

В оцінці юридичних компаній, що надають послуги українському бізнесу, також приймала участь експертна рада рейтингу, до складу якої входять представники профільних ділових асоціацій, аудиторсько-консалтингових компаній та спеціалізованих ЗМІ.