Ви є тут

Новини

19.10.2018

    18-19 жовтня командою АО «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» успішно проведено семінар на тему «Новий закон про ТОВ. Як використати нові можливості та уникнути ризиків».

 

Доповідачами виступили Костянтин Рибачковський - керуючий партнер Адвокатської фірми (тривалість доповіді 8 годин) , Сергій Нікіфоров - старший юрисконсульт (тривалість доповіді 4 години).

В рамках заходу експертами АО «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» були надані практичні поради щодо застосування змін в законодавстві про товариства з обмеженою відповідальністю.

 

Изображение:
24.09.2018

24 вересня 2018 партнер Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» адвокат Кондратенко Тетяна провела тренінг «Порядок та особливості проведення перевірок органами Держпраці»: як уникнути ризиків».
Після тренінгу адвокати Костянтин Рибачковський та Тетяна Кондратенко надали юридичні консультації з питань трудового та податкового законодавства керівництву та працівникам бухгалтерії ІТ-компанії.

Изображение:
31.08.2018

У червні 2018 р. у одного із клієнтів Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» під час проведення обшуку на митному складі було вилучено товар на значну суму, що поставило під загрозу виконання контракту та могло спричинити значні матеріальні збитки.

У результаті активних злагоджених дій юристів Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» Бориспільським міськрайонним судом Київської області 31 серпня 2018 року було винесено ухвалу, якою зобов’язано правоохоронців повернути незаконно вилучене майно нашого клієнта. Дана ухвала суду оскарженню не підлягає.

Изображение:
30.08.2018

У лютому 2018 року суд задовольнив позов на користь нашого Клієнта та зобов’язав Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб включити інформацію про рахунок Клієнта Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» до переліку рахунків, за якими вкладники ПАТ «АКБ «Капітал» мають право на відшкодування коштів за вкладами із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню за договором строкового банківського вкладу (депозиту).

Изображение:
29.08.2018

Окружний адміністративний суд м. Києва прийняв позитивне рішення для клієнтаАО «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» - заміського клубу, згідно з яким було скасованорішення податкових органів про застосування штрафних (фінансових) санкцій у повному обсязі.

Цьому передувала надзвичайно кропітка робота юристів АО «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ», зокрема: аналіз вимог чинного законодавства України, вивчення судової практики судових органів вищих інстанцій, швидке оскарження винесеного за результатами податкової перевірки рішення про застосування до нашого клієнта штрафних санкцій.

Изображение:
29.08.2018

У серпні 2017 року була проведена документальна планова виїзна податкова перевірка клієнта АО «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ»– компанії, яка є однією з найстаріших у сфері надання послуг з безпеки та автоматизації в Україні.

За результатами перевірки, контролюючим органом було складено Акт, у якому було «зафіксовано» неіснуючі порушення нашим клієнтом податкового законодавства та, відповідно, були винесені податкові повідомлення-рішення, на загальну суму понад 1,5 млн. грн.

Изображение:
23.08.2018

За зверненнями кількох наших клієнтів щодо впровадженення дієвих механізмів захисту комерційної таємниці та конфіденційної інформації, юристами Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» були підготовлені галузеві пакети документів, які регламентують зазначені питання, зокрема для компаній ІT-сфери, виробничих та торгових підприємств.

Изображение:

Сторінки