Ви є тут

Новини

10.12.2018

8 грудня адвокат Костянтин Рибачковський виступив з доповіддю на «БУХГАЛТЕРСЬКОМУ УІКЕНДІ «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 360 »

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ УІКЕНД - це ефективний майданчик для розширення бізнес-контактів, конструктивного діалогу та невимушеного спілкування.

Изображение:
04.12.2018

Адвокат Адвокатської фірми «Столичний Адвокат» домігся закриття провадження відносно клієнта

03 грудня 2018 року в Печерському районному суді м. Києва адвокат Адвокатської фірми «Столичний Адвокат» домігся закриття провадження відносно клієнта, довівши в ході судового засідання відсутність складу адміністративного правопорушення в діях нашого клієнта.

Изображение:
31.10.2018

31 жовтня адвокатом Костянтином Рибачковським, керуючим партнером Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ», було успішно проведено 8-годинний семінар для юристів та керівників підприємств на тему: «ЯК ЗАХИСТИТИ ПІДПРИЄМСТВО ТА ЙОГО ПОСАДОВИХ ОСІБ ПРИ КРИМІНАЛЬНОМУ ПЕРЕСЛІДУВАННІ».

Семінари, які проводяться Адвокатською фірмою «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» - це можливість отримати найактуальнішу інформацію та відповіді на наболілі питання від кращих практикуючих юристів та адвокатів в сфері юридичного супроводу господарської діяльності підприємств та фізичних осіб.

Изображение:
19.10.2018

    18-19 жовтня командою АО «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» успішно проведено семінар на тему «Новий закон про ТОВ. Як використати нові можливості та уникнути ризиків».

 

Доповідачами виступили Костянтин Рибачковський - керуючий партнер Адвокатської фірми (тривалість доповіді 8 годин) , Сергій Нікіфоров - старший юрисконсульт (тривалість доповіді 4 години).

В рамках заходу експертами АО «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» були надані практичні поради щодо застосування змін в законодавстві про товариства з обмеженою відповідальністю.

 

Изображение:
24.09.2018

24 вересня 2018 партнер Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» адвокат Кондратенко Тетяна провела тренінг «Порядок та особливості проведення перевірок органами Держпраці»: як уникнути ризиків».
Після тренінгу адвокати Костянтин Рибачковський та Тетяна Кондратенко надали юридичні консультації з питань трудового та податкового законодавства керівництву та працівникам бухгалтерії ІТ-компанії.

Изображение:
31.08.2018

У червні 2018 р. у одного із клієнтів Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» під час проведення обшуку на митному складі було вилучено товар на значну суму, що поставило під загрозу виконання контракту та могло спричинити значні матеріальні збитки.

У результаті активних злагоджених дій юристів Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» Бориспільським міськрайонним судом Київської області 31 серпня 2018 року було винесено ухвалу, якою зобов’язано правоохоронців повернути незаконно вилучене майно нашого клієнта. Дана ухвала суду оскарженню не підлягає.

Изображение:
30.08.2018

У лютому 2018 року суд задовольнив позов на користь нашого Клієнта та зобов’язав Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб включити інформацію про рахунок Клієнта Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» до переліку рахунків, за якими вкладники ПАТ «АКБ «Капітал» мають право на відшкодування коштів за вкладами із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню за договором строкового банківського вкладу (депозиту).

Изображение:

Сторінки