Ви є тут

Нові надходження до нашої юридичної бібліотеки

Столичний адвокат: бібліотека

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. 9-те видання, перероблене та доповнене. Підписано до друку 18 січня 2012 року. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

За редакцією доктора юридичних наук, професора Мельника Миколи Івановича, доктора юридичних наук, професора Хавронюка Миколи Івановича.

Столичний адвокат: бібліотека

Зразки документів у кримінальному процесі. Станом на 15 лютого 2012 року. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")
Даний науково-практичний посібник містить типові зразки основних процесуальних документів, що складаються під час судового провадження у кримінальних справах, а також подаються до суду в ході судового розгляду кримінальних справ на різних стадіях кримінального судочинства.

Столичний адвокат: бібліотека

Корифеї російської адвокатури. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Книга про 24 видатних адвокатів Россії 2-й половини XIX - початку XX ст., що входили в корпорацію так званих присяжних повірених, створену в період активного розвитку реформ імператора Александра ІІ.

Автором книги є російський історик Троїцький Микола Олексійович, фахівець з історії політичних процесів (судів) в Росії.

Столичний адвокат: бібліотека

Кримінальний процес України – Стан та перспективи розвитку. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")
Автор – Маляренко Василь Тимофійович, кандидат юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових наук України, дійсний член (академік) Української Академії наук, заслужений юрист України, працював Головою Верховного суду України.

Столичний адвокат: бібліотека

Помилувати не можна стратити. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Тема помилування, особливо, практична сторона, з різних причин фактично не висвітлені в сучасній юридичній літературі. Водночас, це питання викликає інтерес передусім у студентів юридичних факультетів, науковців, засуджених та їхніх батьків. 

Автор книги - Мойсеєнко Віктор Миколайович, працював у Генеральній прокуратурі України. З 2005 по 2010 рік – Керівник Служби з питань помилування Секретаріату Президента України. Державний службовець 1-го ранку. Заслужений юрист України. Кавалер ордена Данила Галицького.

Столичний адвокат: бібліотека

Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням професійних послуг. Науково-практичний коментар. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

У науково-практичному коментарі комплексно витлумачено положення розділу XVII Особливої частини Кримінального кодексу України (статті 364-370) в частині кримінально-правової протидії злочинам у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням професійних послуг. Використано також інші нормативно-правові акти, постанови Пленуму Верховного Суду України, матеріали судової практики тощо.

У коментарі також вирішено низку спірних питань щодо кваліфікації злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням професійних послуг, і відмежування їх один від одного.

Столичний адвокат: бібліотека

Ваша честь. Нариси про суддів. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Автор - Андрій Чирва. Цієї книгою заперечується розповсюджена думка, що сьогодні нарис як літературний жанр застарів і вже не відповідає динаміці й потребам життя. Професійний журналіст, за спеціалізацією нарисовець, Андрій Чирва ризикнув довести, що даремно прості розповіді про людей зведені до незавидної ролі анахронізму. У цій книжці зібрано 20 нарисів. 

Це звичайні зовні, але насичені складними внутрішніми колізіями замальовки про суддів. Це відповіді на животрепетні запитання. Якими рисами має володіти суддя, незважаючи на панівні режими та настрої в суспільстві? Відповіді – у нарисах, що розпочинають серію видань про людей, які присвятили своє життя суддівській професії.

Столичний адвокат: бібліотека

Адвокатура в Росії та політичні процеси 1866-1904 рр. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Узагальнююче дослідження всіх виступів адвокатів на 420 політичних процесах перед царськими судами всіх рівнів - від Верховного кримінального до мирового - за півсторіччя, від заснування адвокатури в Росії до першої россійської революції. Серед іллюстрацій - унікальні, не опубліковані раніше портрети корифеїв адвокатури. 
Автором книги є російський історик Троїцький Микола Олексійович, фахівець з історії політичних процесів (судів) в Росії.

Столичний адвокат: бібліотека

Російський захист.  Гучні кримінальні процеси. Сенсаційні афери. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Укладач - Анашкевіч Марина Олександрівна. До збірки увійшли твори видатних судових ораторів останньої чверті XIX – початку XX ст., а також, відомих російських письменників, з однаковим успіхом бравших під свій захист "принижених і ображених".

Сторінки