Ви є тут

Індустрії, клієнти

За десятиріччя безперервної практики ми напрацювали досвід у різних галузях правового регулювання економіки.
Зокрема, надаємо правове забезпечення у наступних індустріях:Зокрема, надаємо правове забезпечення у наступних індустріях:

 • Енергетика, паливо-енергетичний комплекс
 • Нерухомість та будівництво
 • Агропромисловий комплекс
 • Харчова промисловість
 • Роздрібна торгівля (рітейл)
 • Готельно-ресторанний бізнес
 • Зовнішньоекономічна діяльність
 • Інвестиції, банківська справа
 • Транспорт
 • Авіаційна промисловість
 • Металургія
Громадська організація "Українська спілка підводників" добровільна, неприбуткова організація, створена з метою захисту законних прав та інтересів людей, котрі займаються підводними видами спорту, підводною дослідницькою діяльністю, організацією та проведенням підводних (наукових) експедицій.

 

 

Серед наших Клієнтів знаходиться багато інших підприємств та фізичних осіб, більшість з яких обслуговується в нашій Адвокатській фірмі з моменту її заснування (з 2003 року).

Мережа квіткових магазинів галерея "Флоріна" надає живі квіти, букети, кошики, квіткові композиції, кімнатні рослини, здійснює фітодизайн, весільне оздоблення й ін.
Центр слухової реабілітації "Аврора" – перша недержавна медична слухова клініка в Україні вищої категорії акредитації, "Лідер промисловості та підприємництва України - 2006". Основний вид діяльності Центра полягає в наданні слухової допомоги засобом проведення комплексної діагностики слухової функції та слухопротезування. Центр також здійснює поставку діагностичного обладнання до медичних закладів.
ЗАТ "Укрмонтажгаз" спеціалізується на проектуванні, виготовленні та монтажі різних стаціонарних і транспортабельних котельних установок, топок, що працюють на будь-якому виді палива. Компанія також виконує комплекс робіт з проектування об'єктів теплоенергетики, будівництва газопроводів, монтажу ГРП та ГРС.
  

ТОВ "Молочний дім" – підприємство, що випускає продукцію під торговою маркою "Фанні". Підприємство володіє Павлоградським молочним комбінатом, також має 11 власних філій на території України. З 2007 року ТОВ "Молочний дім" належить "Групі Лакталіс" (Groupe Lactalis, Франція), яка входить до четвірки кращих виробників молочної продукції світу. Група існує уже 75 років, а її продукція продається в 170 країнах світу.

На українському ринку "Лакталіс" успішно працює з 1996 року, а її продукція представлена під брендами "President", "Фанні", "Лактонія", "Імун+", "Білосвіт", "Galbani", "Societe".

 

ДП "Проектний інститут "Укрметротунельпроект" – займається проектуванням метрополітенів, підземних споруд, об'єктів промислового та цивільного призначення. Підприємство брало участь у проектуванні об'єктів на території України, Росії, Болгарії, Єгипту. Інститут має державну ліцензію України на виконання проектів з містобудування, на архітектурне та будівельне проектування.
Компанія Inteldome – провідний інтегратор систем автоматизації та диспетчеризації будинків. Основним видом діяльності компанії є розробка, проектування, монтаж, налагодження, а також обслуговування систем автоматизації та диспетчеризації "інтелектуальних будинків" і "розумних будинків". Компанія прийнята до всесвітньої асоціації з автоматизації LonMark® International, має статус авторизованого системного інтегратора (Authorized Network Integrator) американської корпорації Echelon®.
ТОВ "Київметробуд" – провідна будівельна компанія України, що займається будівельними роботами, реконструкцією будівель та споруд, усіма видами гідроізоляційних робіт. ТОВ "Київметробуд" виконує комплекс робіт для Київської дирекції будівництва метрополітену м. Києва, Південно-Західної залізниці, Міністерства фінансів України, Верховного Суду України.
ЗАТ "Укренергомонтаж" займає одну з лідируючих позицій у сфері будівництва енергооб'єктів України. Основними напрямками діяльності підприємства є роботи з будівництва та реконструкції об'єктів нафтогазового комплексу та об'єктів Об'єднаної енергетичної системи України. Підприємство також здійснює постачання матеріально-технічних ресурсів підрозділам НАК "Укренерго", НАК "Нафтогаз України", виконує роботи з обстеження, діагностики, ремонту та будівництва магістральних газопроводів, а також газопостачання населених пунктів України.

Сторінки