Ви є тут

01.08.2010 Президент Асоціації правників України зробив заяву у зв’язку з порушенням професійних прав адвоката

1 серпня 2010 року Президент Асоціації правників України (АПУ) Сергій Коннов зробив заяву у зв’язку з повідомленнями засобів масової інформації про порушення професійних прав адвоката. У ніч з 30 на 31 липня 2010 року співробітники прокуратури Печерського району м. Києва не допустили адвоката (Олега Вдовичена) до його клієнта, якого було затримано у приміщенні прокуратури.

Президент Асоціації правників України закликав Генерального прокурора України терміново провести перевірку фактів, викладених у зазначених повідомленнях ЗМІ.

"Якщо інформацію про порушення професійних прав адвоката та громадянських прав його клієнта буде підтверджено, Асоціація правників України вимагає від Вас негайного звільнення винних працівників прокуратури", — йдеться у заяві Президента Асоціації правників України. Сергій Коннов не виключає, що у випадку відсутності належного реагування на порушення закону з боку Генерального прокурора України, Асоціація правників України вимагатиме відставки Генерального прокурора України.

Вісник Асоціації правників України