Ви є тут

Адвокат Костянтин Рибачковський виступив з доповіддю на засіданні круглого столу на тему: «Правовий захист від рейдерського захоплення підприємств або нерухомого майна фізичних та юридичних осіб»

Тема рейдерських захоплень в Україні в останній час набула особливого загострення. Звідси і неабиякий суспільний інтерес до неї. Проте, мало хто знає про дієві механізми протистояння протиправним діям з боку різного роду структур та окремих осіб, що прагнуть у незаконний спосіб заволодіти майном законних власників. Саме висвітленню цієї проблеми була присвячена доповідь К.Е. Рибачковського «Рейдери та колектори – діяльність поза законом. Як правильно себе захищати від рейдерів, якщо подія вже сталася. Кримінальна відповідальність за злочини рейдерів. Правовий супровід захисту прав потерпілих у правоохоронних органах України та судах», яка була виголошена під час круглого столу 27 березня 2018 р.

В основу доповіді лягла реальна практика адвокатів Адвокатської фірми «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ», кваліфіковані спеціалісти якої спроможні ефективно протистояти рейдерським атакам.